1. Ramo Sansürsüz Tek Parça İzle – Bölüm 1 1. Sezon  -  1. Bölüm

  Ramo Sansürsüz Tek Parça İzle – Bölüm 1

  Ramo 1. Bölüm İzle 1080P Türkçe Dublaj

  9.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    432

  Ramo Sansürsüz Tek Parça İzle - Bölüm 1 seçeneği ile milyonları ekrana kitleyen yerli adana konulu diziyi sansürsüz ve tek parça halinde izleyebilirsiniz.

  Ramo Sansürsüz Tek Parça İzle

  Ramo 1. Bölümünde; Adanalı olan Ramo ve ailesi, uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır. Şimdiyse Çukurova’nın tamamına hâkim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorundadır. Ramo ve ailesi, Adana’da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşarlar. Cesareti ve zekâsıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo’dur.

  Ramo Sansürsüz İzle

  Gözü kara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir. Ramo, çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir. Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar. Bu yolda Ramo’yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel’dir… Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır zira. Ramo tüm aksiliklere rağmen hedefine doğru adım adım ilerlerken, en yakın arkaşı Boz’un yaptığı bir hata tüm planlarını alt üst eder. Can dostunun yaptığı hata yüzünden, Ramo hayatının en zor kararıyla karşı karşıyla kalacaktır
 1. Ramo İzle

  Ramo İzle

  IMDb : 7 1 Sezon1 Bölüm

      7   856

  Ramo Dizisi İzle yerli dizisini izlemek için sitemize hoşgeldiniz. Ramo dizisini buradan sansürsüz olarak izleyebilirsiniz

  Ramo Tek Parça HD İzle

  Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu BKM’nin Show TV için hazırladığı iddialı dizi ‘Ramo’ seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturmaya geliyor. Dizide ‘Ramo’ karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo’nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor.

  Ramo Sansürsüz İzle

  Ramo Dizisi Konusu

  Adana yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahalle olan Taşkapı mahallesinde kendi kuralları ve yasaları olan bir aile vardır. İsmi ise Pompacılar çetesidir.  Ramo ise mahallenin cesur liderdir. Ramo ve mahallesi patronları Cengiz için mazot kaçakçılığı yapar. Tüm pis işi Ramo ve ailesi yapar ama paranın çoğunu Cengiz kazanır. Cengiz Ramo ve ailesi sadece karınlarını doyuracak kadar para verir. Ramo, ailesinin gördüğü muameleyi içine sindiremez ve ne pahasına olursa olsun buna son vermeye karar verir ve isyan bayrağını çeker ve savaş başlar. Ramo’nun en büyük savaşı da Sibel’e olan aşkıdır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Ramo
  •  İlk Yayın Tarihi: 14.01.2020
  •  Bölüm Süresi: 150 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    pckopat 12 Şubat 2020 19:30:40

  Tebrik ederim güzel paylaşımlarınızın ardı arkası kesilmiyor.
  Dizi de efsane bu arada.
  https://www.guvenlifilmizle.com/bolum/ramo-sansursuz-tek-parca-izle-bolum-1

 2. avatar
    zifiri 22 Şubat 2020 23:42:27

  sansürsüz yazıyorsunuz da niye milleti kandırıyorsunuz? gayet sansürlü