1. Avatar: The Last Airbender 3. Sezon 21. Bölüm 3. Sezon  -  21. Bölüm

  Avatar: The Last Airbender 3. Sezon 21. Bölüm

  Sozin's Comet (4) - Avatar Aang 1080P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    19.07.2008   697

  Aang, Ateş Lordu'nu, Ateş Lordu'ndaki unsurları bükerek ve ateş bükme kabiliyetlerini kaldırarak yener. Zuko, Katara'yı Azula'dan korumakla görevlendirildikten sonra, Katara Azula'yı tutmak için savaşır ve yönetir. Daha sonra, Zuko Ateş Lordu'yu taçlandırdı ve dünya için daha iyi bir gelecek vaat ediyor. Aang, bir sonraki Avatar olarak yerini alır ve süreçteki kıyafetlerini değiştirir. Katara nihayet Aang'a olan aşkını son sahnede öpüşürken gösterir.
 1. Avatar: The Last Airbender

  Avatar: The Last Airbender

  IMDb : 8.2 3 Sezon61 Bölüm

      8.2   1.420

  Aang isimli 12 yaşındaki (Buzullarda 100 sene donarak kalması düşünülünce 112 yaşındadır) bir Hava Bükücü, Güney Hava Tapınağında yaşamaktaydı. Yaşça büyük olan keşişlerden kendisinin Avatar olduğunu öğrendi. Normalde bir Avatara gerçek kimliği 16 yaşına bastığında söylenirdi fakat keşişler 4 millet arasındaki harpın yaklaşmakta olduğundan korktukları amacıyla bunu daha evvelce açıkladılar; zira bir harp başladığında barışı getirebilecek ve dengeyi tekrardan mümkün kılabilecek tek şahıs Avatardı. Kısa bir vakit sonra Aang, öğreticisi ve koruyucusu Keşiş Gyatsodan ayrılmak ve eğitimine devam etmek amacıyla Doğu Hava Tapınağına gitmesi gerekliliğini öğrendi.Korkmuş ve kafası karışmış olan Aang, uçan bizonu Appa ile beraber kaçmaya karar verdi. Ama Güney Okyanusunda ani bir fırtına ile karşılaştı ve okyanusun dibine doğru batmaya başladı. Kendinden işlemiş bir durumda bilinçsizce Avatar Hâline geride bıraktığımız Aang, kendisini ve Appayı güvenliğini sağlamak amacıyla bir balon yarattı. Fakat Aang oluşturduğu buzdağının içersinde Avatar hâlinde kaldı ve bu buzdağı Güney Kutbuna doğru sürüklendi. Katara ve Sokka balığa çıktıklarında Aangi buldular.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Avatar: The Last Airbender
  •  İlk Yayın Tarihi: 21.02.2005
  •  Bölüm Süresi: 25 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.nick.com/avatar-the-last-airbender/
Background
20 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı