7.7
Toplamda 59 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Bizim İçin Şampiyon Full HD 1080P İzle

-

Bold Pilot

Bizim İçin Şampiyon Full HD 1080P İzle
Bizim için şampiyon izle. Film ünlü at yarışı şampiyonu Halis Karatas ve Bold Pilot ile esinlenerek yapılmıştır. ve Halis Karatas ile Begüm Atman arasindaki bir aşk hikayesidir. Film Özdemir atman'na aittir ve ünlü Pilot at yarışlarını sevmeyen bir çok insanların dikkatini çekmiştir. 1996 Gazi yarışındaki 2:26:22 rekorunu henüz hiç kimse geçememiştir. Film Jokey Kulübü Özdemir Atman , eski cumhurbaşkanı , Fikret Kuskan tarafından çalınmıştır.

Bizim İçin Şampiyon Filmi

Şampiyon hepimizi yaşayan bir efsanenin yürekleri ısıtan, umut ve inanç dolu hikayesine götürüyor. Bir dönemin efsanesi haline gelmiş jokey Halis Karataş ve atı Bold Pilot’ın hikayesini izliyoruz. Film Halis’in hayallerinin peşinden koşmak için köyünden çıkmasıyla başlıyor. Bu yolculukta büyük başarılar elde ettiği gibi biricik aşkı Begüm Atman’ı da buluyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde olaylar, Özdemir Atman’ın Halis Karataş’ı keşfetmesiyle başlıyor aslında.Halis, Özdemir Atman’ın çiftliğine geliyor ve yarışlara Bold Pilot ile katılmak istediğine karar veriyor. Ancak Bold Pilot diğer atların hiçbirine benzemiyor ve ikilinin birbirilerini anlamaları zaman alıyor. Bu süreçte Begüm Atman’a aşık olan Halis için yarışlar farklı bir anlam kazanmaya başlıyor. Film gerçek hayat öykülerinden esinlenildiği için izleyicisini kesinlikle çarpıyor. İkilinin aşkı büyük sınavlardan geçiyor. İnanç ise en büyük sınavları oluyor. Peki inanç mucizelere sebep olabilir mi?

Filmin Oyuncuları

Filmde Halis Karataş’ı oldukça başarılı bir biçimde Ekin Koç canlandırıyor. 27 yaşında olan Ekin Koç 21 Haziran 1992 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiş. 2013 yılında rol aldığı Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizinin ardından başarısı giderek artan Ekin Koç pek çok dizi ve filmde rol almaya devam ediyor. Begüm Atman ise güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah tarafından canlandırılıyor. 30 yaşında olan başarılı oyuncu 17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuş. Bizim için şampiyon izle
 •  Süre: 129dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 4.062
 • BEĞEN: 41
 • BEĞENME: 15
 • 1080P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    burcu göksenin 23 Şubat 2020 19:15:53

  çok başarılı bir film

EN SON EKLENEN HABERLER