6.4
Toplamda 26 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Bayi Toplantısı Full HD izle (Sinema Çekimi)

-

Bayi Toplantısı

Bayi Toplantısı Full HD izle (Sinema Çekimi)
Beyaz eşyacılık yaparak geçimini sağlayan ve istanbulda yolları kesişen 3 şansız kişinin komedi dolu anları Bayi Toplantısı izle filminde sizleri komedi dolu anlar bekliyor.

Bayi Topantısı Konusu

İstanbula bayi toplantısı için gelen üç arkadaşın başına 3 gün içerisinde deyim yerinde ise gelmeyen kalmaz. Sadık Adem ve Namık oldukça zor dönemlerden beraber geçerler.Hiç beklemedikleri olaylar ile karşılaşan ve bu durumun içinden çıkmaları gereken arkadaşlar, birbirlerine destek olarak kendilerini buldukları soygun planından sıyrılmaları gerekmektedir. Bayi Toplantısı izle filmi sizi kahkalara boğacak. Güvenlifilmizle.com ile bayi toplantısı filmini izle.

Bayi Toplantısı Oyuncuları

Yerli komedi filmi olan Bayi Toplantısı filminin birbirinden yetenekli oyuncuları İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol, Onur Buldu, Büşra Pekin ve bir daha bir çok kişidir.Oyuncu kalitesi ve film konusu tartışılmaz. Bayi toplantısı full hd izle.
 • Ülke:
 • İZLENME: 2.640
 • BEĞEN: 19
 • BEĞENME: 47
 • 720P
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Bydelly63 29 Nisan 2020 00:43:27

  Bayi Toplantısı full çekim yok mu

 2. avatar
    Bydelly63 29 Nisan 2020 02:08:05

  Sayın Admin, verdiğiniz film için teşekkür ederim

EN SON EKLENEN HABERLER