10.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Bana Masal Anlatma izle Full YouTube

-

Bana Masal Anlatma

Bana Masal Anlatma izle Full YouTube
2015 yapımı yerli komedi filmi, Bana Masal Anlatma izle Full YouTube üzerinden izle. Çok saf ruhlu delikanlı olan Rıza ile kahkaya hazırmısınız?

Bana Masal Anlatma Konusu

Rıza son derece iyi yürekli, saf ruhlu ve tam manasıyla delikanlı olarak tanımlanabilecek biridir. Ve hayatını kazanmak için dolmuş şoförlüğü yapmaktadır. Rıza’nın tek problemi kızlar konusunda çok çekingen olmasıdır. Bu konuda şeytanın bacağını bir türlü kıramamıştır. Doğup büyüdüğü mahallede çok sevilen Rıza, esnafın ve mahalle halkının adeta göz bebeğidir. Herkesle arası çok iyidir. Bir gün hayatına Ayperi adında bir kızın girmesiyle her şey değişir. Rıza ilk görüşte Ayperi’ye aşık olur. Ayperi adeta masallarden fırlamış gibi biridir. Rıza’nın hayatına girmesiyle birlikte güzel mahallenin kapıları Ayperi’ye de açılmış olur. İki gencin hikayesi böylelikle başlar. Güvenlifilmizle.com sunar.

Filmin Oyuncuları

Fatih Artman filmde Rıza’yı canlandırmaktadır. 13 Şubat 1988 yılında Ankara’da doğmuştur. Behzat Ç, Vatanım Sensin gibi dizilerde çok önemli roller oynamıştır. 32 yaşında olan oyuncu 2010 yılından beri etkin olarak oyunculuk yapmaktadır. Bana masal anlatma izle.
  •  Süre: 101 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 389
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 4
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER