5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Aslı Gibidir Yerli Film izle

-

Aslı Gibidir

Aslı Gibidir Yerli Film izle
Oyuncu olmak isteyen aslı üniversitede konservatuar bölümünü yazacak ve orada çok samimi dostluklar edinecektir Aslı Gibidir izle. Aslı oldukça genç bir kızdır ve oyuncu olma hayali vardır. Fakat ailesi onu bu konuda eleştirir ve başka bir meslek edinmesini ister. Ailesinden aradığı desteği bulamayan aslı 2. üniversitesi olarak özel bir üniversitede konservatuar bölümü kazanır ve orada Dublörler klubü isimli ufak bir gruba dahil olacaktır.

Aslı Gibidir İzle

Aslı Gibidir sizi kesinlikle kahkahalara boğacak, neşe dolu ve rengarenk bir hikaye. Film esas olarak oyuncu olmayı hayal eden genç bir kadının başına gelen olayları anlatıyor. Aslı aslında yıllar boyunca oyuncu olmak istemiştir. Ancak ailesine oldukça bağlı bir genç kızdır ve onların isteğini ön plana koyarak ilk üniversitesinin ailesinin isteklerine göre belirler. Fakat hayallerinden asla vazgeçmez ve bir kez daha sınava hazırlanıp ikinci üniversite olarak özel bir konservatuvarda oyunculuk bölümüne başlar. Ancak Aslı’nın bu başarısı ailesi tarafından çok hoş karşılanmaz. Ailesi kızlarının oyuncu olmasına karşı oldukları için onu desteklemeyeceklerini açık bir biçimde ifade eder. Fakat Aslı oyunculuğa tutkuyla bağlıdır ve ne olursa olsun yolundan dönmemekte kararlıdır.Konservatuvarda okumak için ne yapacağını düşünürken kendisi çılgın bir dünyanın içinde bulur. Dublörler Kulübüne adımını atan Aslı burada bir yandan para kazanmakta bir yandan da yeteneğini sergilemekte ve yeni şeyler tecrübe etmektedir. Dublörler Kulübü Aslı için adeta ikinci bir yuva olur. Aşk kapıyı çaldığında ise her şey bambaşka bir şekilde ilerlemeye başlar. 

Filmin Oyuncuları

 Filmin yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu üstlenmiştir. Baş rolü oynayan Aslı İnandık ise birbirinden renkli karakterlere bürünmüş, filmde oldukça başarılı bir performans sergilemiştir. Aslı İnandık sosyal medya hesaplarında paylaştığı komik videolarla fenomen haline gelmiş oldukça popüler biridir. 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, Ankara Üniversitesi DTCF’de ise Oyunculuk Bölümü'nde de eğitim görmüştür.
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER