10.0
Toplamda 1 oy verildi.
20 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Aşka İnanıyorum izle (Türkçe Altyazılı)

Aşka İnanıyorum izle (Türkçe Altyazılı)

Aşka İnanıyorum Konusu

2020 yapımı olan dram türündeki bir ABD yapımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Film I still believe ismi ile yazılmış olan bir Jeremy Camp romanı olarak karşımıza çıkmaktadır. romandan uyarlanmış olması ve romana birebir uyum sağlaması neden, ile oldukça başarılı bir film olmuştur. Dram ve hüzün türünde konusu bulunmaktadır. Aşka inanıyorum izle.Aşka İnanıyorum filmi konu nedeni ile Camp’ in gerçek hayatından alıntıyı oluşturmaktadır. Yazar ilk eşi ile arasındaki bağı ve ilk eşine olan aşkını yazmış olduğu bu kitap bir nevi otobiyografi tarzındadır. Bu nedenle film de dram türünün yanı sıra biyografi türüne verilmiş bir eser olarak karşımıza çıkmaktadır. Jeremy Camp ve ilk eşi olan Melisa büyük bir aşk ile evlenirler. Ancak tanıştıkları ve evlendikleri sırada Melisa kanserdir. Dördüncü evrede olan bu kanserin hiçbir şekilde geri dönüşü yoktur ve kanser Melisa’ nın vücuduna yayılmıştır. 2000 yılında tanışarak aynı yıl içinde evlendiklerinin ardından 4 ay sonra melisa kanser nedeni ile hayatını kaybeder. Bunun ardından ünlü müzisyen ve yazar olan Jeremmy Xmp hayat küser. Onu hayta bağlayan durum ise ikinci eşi olan Adrianna ile tanışması olacaktır.

Aşka İnanıyorum Oyuncu Kadrosu

Aşka İnanıyorum filmi Jonny Debrey’ in yönetmenliğinde ortaya çıkmıştır. Yazarın kitabına birebir bağlı kalınarak hazırlanan filmin başrol oyuncularını ise, Brit Robertson, Garry Snise, KJ Ana, Melisa Roxburgh, Nathan Parsons üstlenmektedir. Dram, aşk ve hüzün dolu bu biyografik eser, ünlü Hristiyan müzisyen ve yazarın hayatını birebir anlatmaktadır.Aşka inanıyorum izle
  •  Süre: 95 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 356
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER