6.8
Toplamda 18 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Tek Parça izle

-

Aşk Tesadüfleri Sever 2

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Tek Parça izle
Aşk Tesadüfleri Sever 2 Tek Parça izle filmi Dram Filmleri İzle ve Romantik Filmler İzle kategorisinde yer almaktadır. Film Dram ve romantik film severler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Filmi Aşk Tesadüfleri Sever 2 izle, Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi izle, Aşk Tesadüfleri Sever 2 full hd izle, Aşk Tesadüfleri Sever 2 tek parça izle, Aşk Tesadüfleri Sever 2 1080p izle seçenekleriyle keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Full izle

Filmin konusu şu şekilde; Hikâyede 60’lı yıllarda ortaya çıkan bir aşk üzerinde durulacaktır. İstanbul’dan Ankara’ya kadar kaderlerini yanlarında beraber getiren karakterler, sıra dışı tesadüflerin merkezinde yer alacaktır. Karakterler dolu dolu dönemleri arkalarında bıraksalar da aşkları savrulup yeniden karşılarına çıkacaktır. Defne isimli karakter, başarılı bir şarkıcıdır. Günlerden bir gün derin bir şarkı söyleyerek, Kerem’in dikkatini çekecektir. Kerem arkadaşlarıyla geldiği barda, Defne’yi görür görmez âşık olacak ve kaynaştıkça aralarındaki ilişki önemli noktalara gelecektir. Sema adındaki karakter de henüz daha yeni genç kızlığa girmiştir. Motoruyla gezerken tanıştığı Niko’ya karşı derin duygular beslemeye başlayacaktır. Niko son derece serseri bir stile sahiptir. Sema’nın ruh hali en yakınları Kemal ve Nuran isimli ebeveynleri tarafından gözlemlenecektir. Aşk Tesadüfleri Sever 2 1080P izle seçeneğiyle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Güvenli Film İzle olarak keyifli seyirler dileriz  
  • İZLENME: 1.692
  • BEĞEN: 10
  • BEĞENME: 26
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER