1.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Arif v 216 Full izle

-

Arif v 216

Arif v 216 Full izle
Arif V 216 izle Arif'in eski dostlarından olan 216 dünyaya gelir ve insan olmak istemektedir. 720p kalite ile Arif v 216 full hd izleyebilirsiniz.

Arif V216 Filmi

Arif V216 filmi 4 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren Türk yapımı bir filmdir. Bilimkurgu komedi kategorisinde yer alan film Gora filminin devamı niteliğinde bir yapımdır. 2 saat 6 dakikalık filmin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü yapmıştır. Başrollerinde Cem Yılmaz, Ozan Güven, Farah Zeynep Abdullah gibi ünlü oyuncular yer alır. Komedi filmlerini tercih eden film severler için kaçırılmayacak bir filmdir.

Arif V216 Film Özeti

Robot olan V216 ve Arif Gora gezegeninde tanışmışlardır. Arif dünyaya geri dönmüş ve sakin bir şekilde hayatına devam ederken V216 insan olma isteği ile dostu Arif'in ziyaretine gelir. Gora gezegeninde Arif'i çok seven V216 insanlar gibi aşık olma isteği duyar. Dünyada iken robot olduğunu saklamak ister, ancak pek de başarılı olmaz ve insanlar tarafından anlaşılır. Ünlü bir iş adamı V216'nın kopyası olan robotlar üreterek kullanmak ister. V216'ya çok cazip bir teklif sunarak onu ikna eder. Fakat V216'nın aynısından robotlar üretileceğini öğrenen Arif bu durumu engellemek ister. Bu olay zincirinde yaşanan komik ve hüzünlü olaylar filmin konusunu oluşturur. Bir robotun insan olma çabasının yanı sıra bir dünya insanı ile bir robotun candan arkadaşlığını, robotun bir dünya kızına olan aşkını zaman zaman gülerek zaman zaman hüzünlenerek izleyebilirsiniz. Cem Yılmaz'ın komedi tarzını bilim kurgu ile birleştiren filmi izlerken büyük keyif alacaksınız. Arif v 216 izle
  •  Süre: 125dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.300
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER