5.5
Toplamda 5 oy verildi.
20 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Annabelle 3 Türkçe Dublaj 2019 izle

-

Annabelle 3

Annabelle 3 Türkçe Dublaj 2019 izle
Annabelle 3 Annabelle 3 filmi 2019 6.8 1080PŞeytan ve cinlerin varlığını inceleyen Ed ve Lorraine Warren çifti, oyuncak bebek Annabelle’in oluşturduğu yıkımı durdurmak amacıyla onu evlerine getirmeye karar verir. İçine cin giren bebeği evlerindeki yapıt odasına kapatan çift, onu mübarek bir camın arka kısmına koyar ve yardımını istedikleri bir rahibin mübarek duasıyla kapatırlar. Fakat bu da Annabelle’i durdurmaya yetmez. Annabelle odadaki başka kötü ruhları uyandırır ve onlara yeni bir amaç verir: Warren ikilisinin 10 yaşındaki kızı Judy ve onun arkadaşları. Annabelle 3, Annabelle 3 izle, Annabelle 3 Türkçe dublaj izle, Annabelle 3 Türkçe altyazılı izle, Annabelle comes home izleAnnabelle 3 ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli.

Annabelle 3 Filmi Konusu

Annabelle aslında bir oyuncak bebeğin hikayesini anlatan, muazzam korkunç bir film. Seri ilgi çekici konusu nedeniyle izlemesi oldukça keyifli bir işe dönüşüyor. Annabelle 3 ise tüm heyecanıyla seriyi devam ettiriyor. Filmin konusuna gelecek olursak; Annabelle bir odaya kapatılmıştır ve bir şekilde diğer kötü ruhları da harekete geçirmeyi başarır. Ed ve Lorraine çifti ise şeytan ve cinleri araştırmaktadır. Oyuncak bebek Annabelle’nin yarattığı ve yaratabileceği yıkımın farkındadırlar. Bu nedenle onu durdurmak için evlerine getirmeye karar verirler.Çift bir takım önlemler alarak Annabelle’yi durdurabileceğini düşünür. İçine cin girmiş olan Annabelle’yi evlerindeki bir odaya kapatma kararı alırlar. Bebeği kutsal bir camın ardına koyarlar ve bir rahibin duasıyla mühürlerler. Ancak tüm bu önemler Annabelle’yi durdurmaya yetmeyecektir. Annabelle odadaki tüm kötü ruhları uyandırır. Onlara yeni ve şaşırtıcı bir hedef verir. Warren çiftinin küçük kızı Judy ve arkadaşları Annabelle’nin planının bir parçasına dönüşür.

Filmin Oyuncuları

Filmin yönetmenliği Gary Dauberman tarafından yapılmıştır. Filmde Judy Warren karakterini genç yıldız Mckenna Grace canlandırmıştır. 25 Haziran 2006 doğumlu olan Mckenna Grace 13 yaşındadır ve Teksas’ta dünyaya gelmiştir. Mary Ellen rolü ile karşımıza çıkan Madison Iseman ise 14 Şubat 1997 doğumlu ve 23 yaşındadır. Myrtle Beach, South Carolina’da dünyaya gelmiş olan Madison Iseman, şimdiden yıldızı parlayan genç bir aktristir. Annebella 3 izle
  •  Süre: 99dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 3.862
  • BEĞEN: 5
  • BEĞENME: 2
  • 1080P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER