6.2
Toplamda 117 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Aman Reis Duymasın Tek Parça İzle

-

Aman Reis Duymasın

Aman Reis Duymasın Tek Parça İzle

Aman Reis Duymasın izle

Komedi kategorisinde yeni bir mizah ve yeni bir yaklaşım ele alan  Aman Reis Duymasın izle filmi seyirlicileri komedi tufanına sokacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı diziden yeraltı dünyasının en ünlü isimleri, eşleriyle sessiz bir yaz tatiline çıkmaya karar verirler. Deniz otobüsünden iner inmez beklenmedik olaylarla karşılaşır. Fakat inatla tatillerine devam ederler. Yönettikleri büyük dünyaların tam zıddı olan küçük bir tatil kasabasında başlarına gelmeyen kalmaz. Maceranın sonunda kendilerini kodeste bulurlar. Bu büyük mafyaların ve eşlerinin en büyük korkusu, skandalları büyük reis Hızır Çakırbeyli’nin duymasıdır. Baştan sona komedi filmi seyircilerinden tam puan alarak kendine yeni bir yer edinmiştir. Aman Reis Duymasın tek parça izle filmini Güvenli film izle farkı ile siz seyircilerimizin beğenisine sunuyoruz. İnternette izlenme rekorlaır kıran, atv ekranlarında yayınlanan dizisi kadar sinema ve internet ortamında filmide tutulan, aman reis duymadın filmi sizler için sitemize eklendı. Keyifli seyirler..

Aman Reis Duymasın Oyuncuları

Mustafa Üstündağ: İlyas Çakırbeyli rolünü oynamaktadır. Ozan Akbaba: Boran Rolünü oynamaktadır. Emir Benderlioğlu: Behsat Paçalı rolünü oynamaktadır. Hakan Karsak: Enişte rolünü oynamaktadır. Filmde yer alan oyuncuların hepsi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin oyuncularıdır ve bu oyuncuların tamamı filmde de aynı rolü paylaşmaktadır.
 • Mustafa Üstündağ Rolü : Ilyas Çakirbeyli
 • Ozan Akbaba. Rolü : Boran
 • Emir Benderlioğlu. Rolü : Behzat Façali
 • Ceren Benderlioğlu. Rolü : Ömür Çakirbeyli
 • Hakan Karsak. Rolü : Eniste
 • Savaş Özdemir. Rolü : Tipi
 • Sevinç Gürşen. Rolü : Hatice
 • Sevil Akı Rolü : Emine

Aman Reis Duymasın Filmi Konusu

Aman Reis Duymasın izle filmi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinden doğmaktadır. Filmin oyuncularının çoğu da bu filmde oynamaktadır. Filmin başrollerinde Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu, Hakan Karsak, Mustafa Üstündağ ve Savaş Özdemir oynamaktadır. Çoğu film meraklıları 2019 yapımı komedi türünde yaptığı bu filmin konusunu çok merak etmektedir. Dizide yer alan yer altı dünyasının en ünlü isimleri ve onların eşleri ile sessiz bir tatile çıkmaktadır. Yaz tatiline çıkarken en eşsiz güzellikte ve en güvenli yerleri seçmektedir. Bu yere deniz otobüsü ile gitmektedir. Aman Reis Duymasın filmi kahramanlarına deniz otobüsünden iner inmez beklemedik olaylar ile karşılamaktadır. Fakat bu olaylara aldırış etmeden inatla tatillerine devam etmek istemektedirler. Küçük bir tatil kasabasında başlarına gelen olaylardan dolayı tutuklanmaktadırlar. Başlarına gelen bu olaylardan ve kasaba da geçen maceranın sonunda kendilerini kodeste bulmaktadırlar. Kodese giren bu büyük mafyaların en büyük kokusu reisleri olan Hızır Çakırbeyli’ nin duymasıdır. Aman Reyis Duymasın filmi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin devamlılığı özelliğini taşımamaktadır.
 •  Süre: 99 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 7.065
 • BEĞEN: 85
 • BEĞENME: 181
 • 1080P
Yorum Alanı 24 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Kenan Omarov 7 Nisan 2020 16:18:53

  Filmi izlemek istiyorum

 2. avatar
    by combo 20 Şubat 2020 10:24:15

  FİLİM YOK NEZAMAN YELİNENİR AÇABA

 3. avatar
    tahir aya 30 Mart 2020 19:06:27

  bekliyok fiilim izlmek için

 4. avatar
    Kenan Omarov 7 Nisan 2020 16:18:53

  Filmi izlemek istiyorum

 5. avatar
    gürkan fidan 16 Nisan 2020 16:56:35

  film 10 numara 5 yıldız

 6. avatar
    film izle 30 Nisan 2020 01:46:26

  Dizisini de izlıyordum fılmıde bır harıka olmus bu sekılde devam et admın sgol

 7. avatar
    eda 16 Mayıs 2020 01:08:09

  ne zaman gelicek film

EN SON EKLENEN HABERLER