10.0
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ali Kundilli 1 Full izle, (720p) izle

-

Ali Kundilli

Ali Kundilli 1 Full izle, (720p) izle
Türkiyede yeni oyuncu olan, Cem Gelinoğlu ile çok güzel bir film ali kundilli 1 izle, 720p kalite ile full hd film izleme fırsatı veriyor.

Ali Kundilli Konusu

Ali Kundilli oldukça keyifli bir komedi filmi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin ana karakteri olan Ali Kundilli modern hayatı, onun getirilerini ve mevcut sistemi reddeden biridir. Ona göre sigortalı ve sabit bir iş pek de matah bir şey değildir. Bu nedenle Ali Kundilli sürekli olarak yeni proje ve icatlar üreten biridir. Bu projelerin bir gün muhakkak keşfedileceğine inanmaktadır ve son derece hayalperest biridir. İcatları keşfedildiğinde ise kurduğu hayallerin birer birer gerçek olacağına inanır. Ali kundilli 1 izleÇocukluktan beri arkadaşı olan Vedat kendisi ile aynı hayalleri paylaşmaktadır. Aynı mahallede büyümüz olan ikili, oldukça sıkı dostlardır. Üstelik ikili, iki kız kardeşe aşık olduklarından bacanak olma hayali de kurmaktadırlar. Ayşe ve İlknur iki kız kardeştir. Ali İlknur’a Vedat ise onun kardeşi Ayşe’ye aşıktır. Fakat kızların babası, kızlarını evlendirmek için damat adaylarından düzenli, sabit bir iş beklemektedir. Ancak kendi hayalleri olan ve sigortalı işe son derece uzak olan Ali için bu çok zordur. Bu yüzden hayallerini kovalamaya devam eder, çünkü sevdiği kadını en iyi böyle yaşatabileceğine inanmaktadır.

Filmin Oyuncuları

Filmde Ali Kundilli’ye hayat veren Cem Gelinoğlu senarist ve oyuncudur. 20 Temmuz 1983 tarihinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. 36 yaşında olan oyuncu, aynı zamanda filmin senaristliğini de yapmıştır. Sami Aksu ise filmde Vedat karakteriyle karşımıza çıkmaktadır. 15 Mayıs 1988 doğumlu olan Aksu, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güvenlifilmizle.com Ali kundilli 1 izle sunar.
  •  Süre: 111 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 231
  • BEĞEN: 3
  • BEĞENME: 0
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER