7.7
Toplamda 7 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Aile Arasında izle 2017 (Netflix Filmi)

-

Aile Arasında

Aile Arasında izle 2017 (Netflix Filmi)
2017 yılında yayınlanan sinemalarda insanları oldukça kahkahalara boğan yerli yapım aile arasında izle. Yakınd zamanda Netflix filmlerine eklendi.

Aile Arasında Filmi (Netflix)

Aile Arasında izle, ilişkilere, hayata ve aileye dair size oldukça tanıdık gelecek sımsıcak bir film. Hepimizin oldukça içinde olduğu basit ve sıradan hayatları anlatıyor aslında. Filmin zengin ve başarılı oyuncu kadrosu ize bu hikâyeyi daha da keyifli hale getiriyor. Birbirinden güzel şarkılar ise bu güzel hikâyeye ayrı bir tat katıyor.Film birbirinden bağımsız iki ailenin dağılmasıyla başlıyor aslında. İlişkileri aynı gön biten Fikret ve Solmaz beklenmedik bir şekilde tanışıyorlar. Fikret oldukça nevrotik, panik ve fazlasıyla kaygılı bir adam ancak oldukça iyi kalpli biri. Solmaz ise bir müzikhol vokalisti ve Fikret’in oldukça uzak olduğu, renkli bir hayata sahip. Bir şekilde Fikret’in Solmaz’a komşu olmasıyla işler oldukça tatlı bir karmaşaya dönüşüyor. Solmaz’ın kızı Zeynep evlenmeye karar veriyor ve bu her şeyden korkan Fikret’i hiç cesaret edemeyeceği rollere bürüyor. Damat adayının oldukça köklü olan Adanalı ailesi ise işleri hiç de kolaylaştırmıyor. Aile Arasında sımsıcak, keyif dolu bir hikâye olarak karşımıza çıkıyor ve kesinlikle yürekleri ısıtıyor.

Filmin Oyuncuları

Senaryosu Gürse Birsel tarafından yazılan filmin yönetmeni Ozan Açıktan. Filmin başrolü diyebileceğimiz Fikret karakteri ise yıllarca pek çok rolde izlediğimiz ama aklımıza Avrupa Yakası Burhan olarak kazınmış olan, başarılı oyuncu Engin Günaydın tarafından canlandırılıyor. 29 Ocak 1972 Tokat doğumlu olan Engin Günaydın uzun zamandır tiyatrocu ve oyuncu olarak hayatını devam ettiriyor. Solmaz karakteri ise özellikle son yıllarda yıldızı çokça parlayan Demet Evgar tarafından canlandırılıyor. 19 Mayıs 1980 tarihinde Manisa’da doğmuş olan Evgar, daha şimdiden pek çok ödül almış başarılı bir oyuncu. aile arasında izle. Film halen izlenmeye devam ediyor, buda ne kadar kaliteli bir film olduğunu gösteriyor bence.
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER